W3C

     

Senarai Direktori Pegawai Perbendaharaan Malaysia Sabah

* Anda perlu menambah @treasury.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel.

 Nama Pegawai  Jawatan  Email  No.Tel
 Pegawai Kewangan Persekutuan Sabah
 Mohd Yunus bin Charlie Charington  PKPS  yunus.charlie  243444
 Salnamyati @ Sumarti binti Salisi  PA/PK  salnamyati.salisi  243444
    
 Timbalan Pegawai Kewangan Persekutuan Sabah  
 Siti Norhaini Binti Osli TPK  norhaini.osli  243255
 Olivia Sylvester Sius  PA/TPK  olivia.sylverster  243255
    
 Seksyen Pengurusan
 Abdul Rahman Hamidi Abdul Rashid  PPK(P)  rahman.rashid  243234
 KOSONG  PPT(P)1    243144
 Caroline Afra Stephen  PPT(P)2  caroline.stephen  243134
 Zety Maisara binti Hanapi  KPT(P)  zaty.hanapi  243312
    
 Seksyen Perolehan Kerajaan
 Pahri Mustaring  PPK(T)  pahri.mustaring  243253
 Mohd Addzizull bin Osman  PPT(T)1  addzizull.osman  243250
 Caleena Casianus Bansin  PPT(T)2  caleena.bansin  243251
 
 Seksyen Pendaftaran Kontraktor
 Allen Heng Aik Nam  PPK(K)  allen.heng  243246
 Noor Azidah Andrew Mohd Azmie  PPT(K)1  azidah.azmie  243164
 Ahmad Star  PPT(K)2  ahmad.star  243163
 
 Seksyen Kawalan Dan Pemantauan
 Nabila Binti Ramly  PPK(M)  nabila.ramly  243248
 Nur Falini Abdullah  KPT(M)  nurfalini.abdullah  243258
 
 Unit Teknologi Maklumat Dan Komunikasi
 Nor' Ain binti Abdullah Sani  PTM  norain.sani  243125
 Irene Akun  PPTM  irene.akun  243124
 Sazarina binti Sejali  PPTM (KUP)  sazarina.sejali  243276